Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters Drupal\gmap\GmapDefaults->__construct() függvényben (/home/ovodafej/public_html/sites/all/modules/gmap/lib/Drupal/gmap/GmapDefaults.php 107 sor).

Jelenlegi hely

A Kárpát-medencei Óvodafejlesztési Programnak köszönhetően hamarosan befejeződhetnek a kárpátaljai szórványban lévő técsői református óvoda épületének munkálatai. A Szabolcs-Szatmár-Bereg megye és Kárpátalja együttműködésének és összehangolt fejlesztési feladatainak kormányzati koordinációjáért felelős kormánybiztosság munkatársai Ambrus Pállal, a Técsői Magyarok Oktatásának és Kultúrájának fejlesztéséért Alapítvány igazgatójával bejáráson tekintették meg az építkezést. Az intézmény akár már ősszel megnyithatja kapuit a técsői és Técső környéki magyar óvodások előtt.